1 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİDİR

Kullanıcı Sözleşmesi

(Türkiye’den Para Gönderen Kullanıcı için)

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”), işbu Sözleşme’de açıklanan ödeme işlemlerine ilişkin hizmetleri (“Hizmet(ler)”) kullanımınızın tabi olduğu şartları ve koşulları düzenleyen yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir.

Hizmete, iOS ve Android tabanlı cihazlar için Birleşik Ödeme mobil uygulama yazılımı ile birlikte [www.transfergo.com.tr] web sitesi ve herhangi bir URL olan “Platform” üzerinden erişebilirsiniz.

Burada kullanıldığı şekliyle ödeme hizmeti sağlayıcısı olarak “biz”, “bizim”, “Birleşik Ödeme” ve/veya “BÖH” ifadeleri, Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’yi;

BÖH’ün iş ortağı “TransferGo” ise TransferGo Ltd.’yi;

siz”,“sizin”, “ben” “benim”, “kullanıcı” ve/veya “müşteri” ifadeleri, Hizmetleri Türkiye’den para transfer etmek için kullanan kişiyi/kullanıcıyı ifade etmektedir.

Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. merkezi, “Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:101-102, Şişli, İstanbul, Türkiye” adresinde mukim olup 08.10.2015 tarihli ve 6484 sayılı BDDK kararı ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (“BDDK”) tarafından Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir.

TransferGo Ltd, İngiltere ve Galler’de tescilli (Şirket Numarası: 07914165) ve şirket merkezi “1a Old Street Yard White Collar Factory, London, SE1 6FJ UK “adresinde bulunan bir şirkettir. TransferGo, Birleşik Krallık Finansal Yürütme Kurumunun (FCA) ihtiyatlı denetimi altında bulunan yetkili bir Para Kuruluşu olup BÖH’ün müşterisidir…

Bu, bizimle yaptığınız sözleşmenizdir. Hizmetlere kaydolmadan önce, bu Sözleşmede yer alan tüm şart ve koşulları okumalı ve kabul etmelisiniz. Sözleşme, sizin tarafınızdan okunup kabul beyanı verildiğinde yükümlülük altına gireceğiniz konusunda sizi bilgilendiririz. Bu nedenle, Sözleşmenin (tüm politikalar dahil) bir nüshasını kayıtlarınızı için saklamanızı veya yazdırmanızı tavsiye ederiz. Her halükarda, BÖH, size kalıcı veri sağlayıcısı ile işbu Sözleşmenin bir kopyasını iletecektir.

Hepsinden önemlisi, Hizmetleri herhangi bir şekilde kullanmamın Sözleşmeyi kabul ettiğim anlamına geleceğini kabul ediyorum.

Lütfen

, bu Sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun ve Hizmetleri kullanmadan önce tam olarak anladığınızdan emin olun. Bu doğrultuda, işbu Sözleşmeyi kabul etmemem durumunda, Hizmetleri kullanamayacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 1.  GizliliğinizGizliliğinizi korumak bizim ve TransferGo için çok önemlidir. Şifreleriniz, Birlesik Odeme sunucularında şifrelenmiş olarak saklanır. Hesap bilgileriniz, posta veya e-posta adresleriniz, yasalar uyarınca gerekli olduğu durumlar ve Birlesik Ödeme’nin Gizlilik Politikasında belirtildiği durumlar dışında kimseye açıklanmamaktadır. Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://unitedpayment.com/privacy-policy adresini ziyaret edin.Tarayıcınız ile Platform arasındaki hassas bilgiler, Güvenli Soket Katmanı (SSL) kullanılarak şifrelenmiş halde aktarılmaktadır. Hassas bilgileri iletirken, daima tarayıcınızın Hizmet Websitesi sertifikasını doğrulayabildiğinden emin olmalısınız.
 2.  Uygunluk ve KayıtHizmeti kullanabilmek için öncelikle Platforma kaydolmanız ve TransferGo tarafından belirtildiği şekilde kendi hesabınızı (“Hesap”) oluşturmalısınız.Kayıt ve Hizmet kullanımım kapsamında:
  1. Gerçek kişi olduğumu (işletme ve/veya tüzel kişilik olmadığımı);
  2. En az 18 yaşında olduğumu, sözleşme yapabilecek ve yasal olarak taahhüt altına girip söz konusu sözleşmelerle kendimi bağlayacak temyiz kudretine sahip olduğumu;
  3. Adı açıklanmamış bir müvekkil veya üçüncü taraf bir lehtar adına hareket etmediğimi;
  4. Bu Sözleşmeyi akdetme konusunda tam yetkiye sahip olduğumu;
  5. Türkiye’de bulunan bir Türk bankasında adıma açılmış ve üzerinde yasal yetki ve kontrole sahip olduğum ve Hizmeti kullanarak gerçekleştireceğim para transferi işlemlerinde para kaynağı olarak kullanacağım bir banka hesabım olduğunu;
  6. Hizmetlere kaydolarak, işbu Sözleşmeyi akdederek ve/veya bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünü ifa ederek ya da Hizmeti kullanarak herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal etmediğimi;
  7. Kaydım ve Hizmeti kullanımım kapsamında tarafımca sağlanan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu ve bu bilgilerde meydana gelecek tüm değişiklikleri yazılı olarak derhal BÖH’e bildirmeyi;
  8. Kayıt sırasında verdiğim iletişim bilgilerinizin doğru ve güncel olmasını sağlayacağımı, BÖH’ün, bu iletişim bilgilerini, işbu Sözleşme kapsamında veya Hizmet ile bağlantılı olarak gerekli olduğu hallerde benimle iletişim kurmak için kullanacağını, iletişim bilgilerimi, Platformda bulunan hesabıma giriş yaparak veya BÖH müşteri desteğine başvurarak istediğim zaman güncelleyebileceğimi bildiğimi. Kayıt sırasında ilettiğiniz isim ve soyad, ibraz ettiğiniz kimlik belgelerinizle uyuşmuyor ise, bilgilerinizi kimlik belgelerinize göre otomatik olarak düzelteceğimizi kabul etmektesiniz.

  Kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 3.  İşlem GeçmişiPlatform’a giriş yaparak ve “Hesap” sekmesine tıklayarak, gerçekleştirilmiş ödeme işlemleriniz ve Hesabınız ile ilgili diğer bilgilere erişebilirsiniz.
 4.  Çoklu HesaplarBÖH, güvenlik ve kullanıcı kimlik tespiti gereksinimleri nedeniyle aynı kullanıcı için birden fazla hesap oluşturulmasına izin vermez. Birden fazla hesabın olduğu tespit edilmesi halinde BÖH, bu hesapları bildirimde bulunmaksızın kapatma veya birleştirme hakkını saklı tutar.
 5.  Kimlik Tespiti ve Doğrulama SüreciTürk hukuku ve ilgili Mevzuat uyarınca, hükümetlere terörün finansmanı ve kara para aklama faaliyetleriyle mücadelelerinde yardımcı olmak ve size Hizmet sunabilmemiz için sizi tanımlayan bilgileri (işleminize dahil olacak tüm tarafları da kapsayacak şekilde, örneğin işleminizdeki alıcı) almamız, doğrulamamız ve kaydetmemiz gerekmektedir.Bu sizin için ne anlama geliyor? Hizmetimizi kullandığınızda, kimliğinizi tespit edebilmemiz için zaman zaman yetkili Türk makamları tarafından, yürülükteki Türk mevzuatı uyarınca, istenen ad/soyad, doğum tarihi, uyruk, ikamet adresi, T.C kimlik numarası veya yabancılar için kimlik numarası, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgilerinizi ve gerekli olabilecek diğer bilgileri vermeniz gerekebilir.

  Tarafımızca kabul edilebilir formatta belge sunmanız istenebilir. Bu belgeler, kimlik kartınızın, pasaportunuzun veya diğer resmi makamlarca verilen fotoğraflı kimlik belgelerinin ve nerede ikamet ettiğinizi kanıtlayan belgelerin bir kopyası ve Hizmetimizi kullanarak transfer ettiğiniz paranın kaynağına dair kanıtlar olabilir. Transfer işleminizi tamamlayabilmemizden önce ek sorularımız veya daha fazla bilgi talebimiz olması durumunda da sizinle iletişime geçebiliriz.

  Birleşik Ödeme, başvuru sırasında, doğrulama işlemini, verdiğiniz kimlik bilgilerinizi (ad, soyad, doğum tarihi, uyruk, Türk vatandaşları için T.C kimlik numarası, yabancı uyruklular için yabancı kimlik numarası) kullanarak gerçekleştir. Bilgileriniz başvuruyu doğrulamak için muhtelif devlet ve özel veri tabanlarına erişim hakkımız saklıdır.

  Yukarıda belirtilenler doğrultusunda, kimlik tespiti ve doğrulama sürecinin BÖH ve/veya TransferGo tarafından yapılmasına izin verdiğimi ve ilgili süreci onayladığımı, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında kişisel verilerimin BÖH tarafından “ödeme hizmeti sağlayıcısı” olarak işlemesini açıkça kabul ettiğimi beyan ve taahhüt ederim.

 6.  Hizmetin TanımıHizmet, Türk Lirası (TL) cinsinden bize ödenen paraların Türkiye’den diğer ülkelerdeki alıcılara (“Alıcı(lar)”) aktarılmasına ve TL dışındaki bir para biriminde ödenmesine olanak sağlamaktadır (“İşlem”). Paralar, Alıcılara elektronik para transferi, banka havalesi veya diğer elektronik yöntemlerle iletilmektedir. Burada açıklanan Hizmet, herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmak suretiyle tarafımızca değiştirilebilir.Hepsinden önemlisi, herhangi bir zamanda, herhangi bir kullanıcıyı kabul etmemek ve/veya herhangi bir İşlemi tamamlamamak hakkını saklı tutarız.
 7.  Ödeme YöntemleriSadece elektronik para transferi, banka havalesi veya diğer elektronik yöntemlerle bir Türk bankasında Türk Lirası cinsinden adınıza açılmış bir hesaptan yapılan ödemeleri kabul ediyoruz. Nakit, posta çeki veya elektronik çek gibi başka hiçbir ödeme yöntemi kesinlikle kabul edilmemektedir.İşleminize ilişkin emri Platform’da doldurmanızdan ve kimliğinizin doğrulanıp onaylanmasından sonra, yerel banka hesabımıza transfer yapmanız için gerekli bilgiler tarafınıza sağlanacaktır.

  Paranın doğrudan Türkiye’deki kendi Türk banka hesabınızdan gönderilmesi sağlanacaktır. Ödemenin başkasının banka hesabından gönderilmesi kabul edilmeyecek olup söz konusu para, havale işleminin başlatıldığı banka hesabına iade edilecek ve İşleminiz yapılmamış kabul edilecektir.

  Ödeme, her bir tek seferlik ödeme işlemi için düzenlenecek işbu Sözleşme’de, dekont ve benzeri belgelerde belirtilen masraf ve iücretleri içerecek şekilde İşlem’in toplam tutarına karşılık gelmelidir. İşbu Sözleşme, dekont, benzeri belgelerde ödenmesi gereken toplam masraf ve ücretlerin dökümü yapılacaktır. İşlem’in gerçekleşmesi esnasında dökümü yapılan masraf ve ücretlerden farklı bir tutar temin etmesi durumunda, İşleminize devam edemeyecek ve iptal etmek zorunda kalacağız.

  Platform üzerinde verilen her yeni İşlem emri, İşleme ilişkin ödeme alınıncaya kadar pasif olacaktır. Daha sonra, işbu Sözleşme’de anlaşılan ücretler düşüldükten sonra, para yabancı para birimine dönüştürülecek ve Alıcıya teslim edilecektir.

  Bir İşlemi hazırlarken, sağladığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalısınız. Sağladığım bilgilerin yanlış olması nedeniyle yanlış bir Alıcıya gönderilen paralardan BÖH ve/veya TransferGo’ın sorumlu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederim.

 8.  Döviz Kurlarıİşlemleri, küresel döviz piyasalarındaki reel döviz kuruna göre belirlenmiş döviz kuru oranlarına uygun olmasını sağlamak için makul çaba gösteriyoruz. Bunu yaparken TransferGo, birleştirilmiş üçüncü taraf bilgi kaynaklarını (XE.COM INC (“XE”, https://www.xe.com/ ve Reuters (www.reuters.com) lisansı altındaki döviz kurları dahil) kullanmaktadır. Kurların, herhangi bir zamanda herhangi belirli bir referans kaynağına uygun olacağını garanti etmiyoruz.Biz bir döviz ticareti sağlayıcısı değiliz. Bu yüzden Hizmetlerimizi herhangi bir türden döviz ticareti için kullanmamalısınız. Eğer Hizmetlerimizi bu amaçla kullandığınızı saptarsak, Hüküm ve Koşulları ihlal etmiş olursunuz ve bu durumda önceden bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda ve herhangi bir sorumluluk üstlenmeksizin transferlerinizi iptal etme ve hesabınızı askıya alma veya feshetme hakkını saklı tutarız.
 9.  Ödeme Limitleriİşlemler, mevcut Ödeme Yöntemlerine veya tarafınızdan seçilen yönteme bağlı olarak tarafımızca sınırlandırılabilir. Ayrıca, belirli miktarda bir parayı tek veya toplu bir Transfer işlemi ile aktarmak istediğinizde daha fazla bilgi ve belge talep edebiliriz.
 10.  İşlemlerin İptali ve İadesiİptal: İşlem Tutarı ödeme emrinize uygun olarak yabancı para birimine çevrilmeden İşleminizi eksiksiz olarak iade edilmesi için iptal edebilirsiniz. Herhangi bir yanlış anlaşmaya mahal vermemek için, İşlem tutarı, yabancı para birimine çevrilip Alıcı’ya gönderildikten sonra kullanıcının cayma hakkını kullanması mümkün değildir.İadeler: Herhangi bir nedenle İşleminizin tamamlanamaması halinde, konu ile ilgili olarak tarafınıza bilgi verilecek ve paranız, ödemeyi başlattığınız banka hesabınıza geri yatırılmak suretiyle iade edilecektir.
 11.  Ücretlerİşlem Ücretleri: Her İşlem ücrete tabidir. İşlem ile ilgili tüm ücretleri, İşlemi kabul etmeden önce görebilirsiniz. İşlem Ücreti, fon transferi işleminden önce İşlem Tutarından düşülmektedir. İşlem Ücretlerine bankanızın veya Alıcının bankasının alabileceği ücretler dahil değildir. Bu ücretler, Alıcıya teslim edilen tutardan düşülebilir. (Alıcının bankası’nın ekstra ücret ve/veya talep etmesi durumunda).
 12.  YükümlülüklerimAşağıda belirtilen yükümlülüklerimi aynen yerine getireceğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim:
  1. BÖH ve/veya TransferGo’a verdiğim ödeme bilgilerinin her daim doğru olmasını sağlamakla sorumluyum. Ödeme emri kullanıcı tarafından verildikten sonra, İşlemler geri alınamaz ve talimatıma uygun olarak gerçekleştirilen bir İşlem sonucunda uğrayabileceğim zararlardan BÖH ve/veya TransferGo’ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ederim.
  2. BÖH ve/veya TransferGo dolandırıcılık koruması sağlamadığından, belirli bir Alıcıya para göndermemin gerekip gerekmediğini belirlemek benim sorumluluğumdadır. Ödeme emri kullanıcı tarafından verilip BÖH tarafından düzenlendikten sonra, İşlemler geri alınamaz ve talimatıma uygun olarak gerçekleştirilen bir İşlem sonucunda uğrayabileceğim zararlardan BÖH ve TransferGo hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  3. Hizmetlerin kullanılması sonucunda gönderilen veya alınan ödemelerde bir hata olduğunu fark etmem halinde, durumu derhal info@unitedpayment.com adresinden BÖH’e bildireceğim. Alıcıya beklediğimden daha fazla bir ödeme yapıldığının farkına varmam halinde, fazla ödemenin iadesini BÖH’ün yapabilmesi için durumu derhal BÖH’e bildireceğim.
  4. Hizmetleri hukuka aykırı faaliyetler için kullanmayacağımı, BÖH’ün herhangi bir şüpheli faaliyeti soruşturmak veya herhangi bir şikayete veya bildirilen ihlallere müdahale etme hakkının saklı olduğunu, bu tür herhangi bir faaliyeti araştırırken, şüpheli yasa dışı faaliyeti, ilgili kişi ve/veya kuruma bildirme ve kişisel bilgiler de dahil olmak üzere, ilgili her tür bilgiyi, yetkili mercilere sunma hakkının saklı olduğunu kabul ederim.
  5. Hizmetin, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun, 6493 Sayılı Kanun’un uygulamasına ilişkin Yönetmelik ve Tebliğ, 5549 Sayılı Suç Gelirlerinin Önlenmesi Hakkında Kanun, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörünün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik, Mali Suçları Araştırma Kurulu 5 Sıra Nolu Genel Tebliği, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu da dahil olmak üzere ve fakat bununla sınırlı olmaksızın, işbu Sözleşme’nin uygulanması kapsamında BÖH tarafından uyulması zorunlu her türlü kanun, yönetmelik, tebliğ ve genelgeye (“Mevzuat”) uygun olarak sağlanabileceğini, herhangi bir zaman diliminde Mevzuat’da herhangi bir değişiklik yapılması halinde, işbu Sözleşme’nin de Mevzuat’da yapılan değişiklikler doğrultusunda revize edileceğini, Hizmet’in yalnızca yürürlükteki Mevzuat uyarınca, izin verildiği ölçüde kullanabileceğimi kabul ederim.
  6. Yanlış bilgi verme ve bilgilerin yanlış sınıflandırılması konusunda sıkı kurallar ve yaptırımlar bulunduğunu, bu nedenle bilgilerimi doldururken çok dikkatli olacağımı kabul ederim.

   

 13.  Ödeme Hizmeti SağlayıcısıBÖH, kullanıcıların kimliğini Mevzuat’a uygun olarak doğrulamak, paraları Türk Lirası (TL) cinsinden tahsil etmek, bunları yabancı para birimlerine dönüştürmek ve Alıcıya ulaştırmaktan sorumludur.Herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için, Birleşik Ödeme, işbu Sözleşme’de kapsamı belirtilen Hizmet’i kendi nam ve hesabına yürütmektedir. Bu doğrultuda, size karşı tüm sorumluluk Birleşik Ödeme’ye aittir.
 14.  Genel ŞartlarYazışmalar. Tarafınıza yazılı olarak bazı bilgileri vermemiz gerekiyor.Bu Sözleşmeyi kabul ederek, gerek e-posta gerekse Platformda bildirimler göndererek BÖH ve/veya TransferGo’ın benimle elektronik olarak iletişim kurabileceğini kabul ettim.

  Kontrolümüz Dışındaki Olaylar. Mevzuat değişikliği, bir Mücbir Sebep olayı, bir para biriminin iptali veya bir ülkeye veya lehtara yaptırım uygulanması gibi kontrolümüz dışında meydana gelen nedenlerle bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getiremememiz durumunda, makul olan en kısa sürede tarafınızı bilgilendirip bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getiremediğimiz için tarafınızca ödenen paraların iadesini sağlamak için makul çabayı göstereceğiz.

  Yükümlülüklerimizi yerine getiremediğimiz durumlarda ne BÖH ne de TransferGo’ın tarafınıza karşı herhangi bir yükümlülüğü olmayacaktır.

  Şikayetler. Size en yüksek standartlarda hizmet sunmaya büyük önem veriyoruz. BÖH’ün verdiği tüm hizmet ve faaliyet Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından denetlenmektedir. Bunu başaramadığımızı düşünürseniz unitedpayment.com adresinden şikayet prosedürümüz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Sözleşmenin Bütünlüğü. Bu Sözleşme ve Sözleşme’de açıkça atıfta bulunulan her tür belge siz, BÖH ve TransferGo arasındaki tüm mutabakatı teşkil etmekte ve aramızdaki önceki tüm görüşmelerin, yazışmaların, düzenlemelerin veya mutabakatların yerini almaktadır.

  Tabi Olunan Kanun ve Yargı Yeri. Bu Sözleşmenin ve her bir maddesi ve maddesinin her bir bölümünün hazırlanması, geçerliliği, ifası ve yorumlanması ile Hizmetin sunulması ve Hizmetin sunulmasından doğan her tür anlaşmazlık veya hak talebi Türk hukukuna tabidir.

  Sözleşmeden ve Hizmetten doğan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan her tür ihtilaf veya şikâyetleriniz için İstanbul (Merkez) Mahkemelerine başvurabilirsiniz.

 15.  Sorumluluğun SınırlandırılmasıHerhangi bir sebepten dolayı, İşlem tutarına ilişkin para konusunda tarafımdan izin veya ödeme alınması mümkün olmaması halinde, TransferGo’ın ve BÖH’ün İşlemi işleme koyma veya tamamlama yükümlülüğü olmadığını kabul ediyorum. Ayrıca, BÖH veya TransferGo’ın münhasır takdirine bağlı olarak gerekli görülmesi halinde, herhangi bir gerekçe olmadan veya bana önceden bildirim yapılmadan, TransferGo’in veya BÖH’ün İşlem talebimi reddedebileceğini, İşlem tutar limitini askıya alabileceğini veya uygulayabileceğini de kabul ediyorumİşlem talebimin herhangi bir nedenle reddedilmesi durumunda, bir sonraki çevrimiçi oturumum sırasında, elektronik posta yoluyla veya başka bir makul yolla tarafıma söz konusu ret işlemi hakkında bilgi verileceğini kabul ediyorum.

  Hizmetlere erişmek için kullandığınız tüm kullanıcı adları, şifreler veya diğer bilgilere ilişkin yeterli güvenlik ve kontrolünü sağlamak BÖH’ün veya TransferGo’in değil, benim sorumluluğumdadır.   Hesabıma ilişkin şifremi veya kullanıcı referans numaramı asla açıklamayacağımı, güvende tutacağımı ve şifremi düzenli olarak değiştireceğimi kabul ederim.

  Asla şifrenizi bize veya üçüncü bir tarafa vermenizi istemeyiz. Herhangi birinin şifrenizi istemesi halinde durumu bize bildirin ve bundan emin değilseniz veya Hizmetlere ilişkin diğer güvenlikle ilgili tüm konular hakkında müşteri desteğine başvurun.

  Başkalarının Hizmetlere erişmesine veya Hizmetlere erişmenizi izlemesine asla izin vermemelisiniz.

  HİZMET İLE BAĞLANTILI OLARAK MEYDANA GELEN CEZAİ, ÖZEL, TESADÜFİ VEYA ARIZİ ZARARLAR VEYA MASRAFLARDAN HİÇBİR DURUMDA BÖH VE/VEYA TRANSFERGO SORUMLU DEĞİLDİR.

  Ben, Hizmeti kullanımımdan veya ihlalimden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak meydana gelen her tür zarar ve masraflar karşısında TransferGo’ı ve BÖH’ü tazmin etmeyi kabul ederim.

  Bununla birlikte, BÖH ve TRANSFERGO’ın kontrolü dışındaki durumların sonucunda meydana gelen teslim edememe hallerinden veya gecikmelerden sorumlu olamayacaklarını kabul ederim.

 16.  DilBu Sözleşme, İngilizce ve Türkçe lisanlarında hazırlanmıştır. Bu Anlaşmanın şartlarını yorumlarken Türkçe versiyonu öncelikli olacaktır.
 17.  Sözleşme’nin BütünüBu Sözleşme’nin herhangi bir hüküm, taahhüt veya koşulu bir yetkili mahkeme tarafından ne olursa olsun herhangi bir sebeple tamamen veya kısmen yasadışı, geçersiz veya ifa edilemez sayıldığı takdirde, bu geçersizlik veya ifa edilemezlik kalan diğer hüküm, taahhüt, koşul veya kısımların geçerliliğini veya ifa kabiliyetini etkilemez.
 18.  İmzaİşbu Sözleşme, kullanıcı tarafından elektronik ortamda imzalanmıştır ve kullanıcı’ya bir elektronik kopyası SMS, elektronik posta ve sair elektronik yöntemlerle gönderilmiştir.

BÖH’ün Bilgileri:
Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:101-102, Şişli, İstanbul, Türkiye
Mersis No: [0178071182100017]
Elektronik Posta Adresi: [info@unitedpayment.com]
Telefon Numarası: [+90 850 252 2222]

Platform’da benim tarafımdan doldurulan tüm bilgilerin doğru olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim. [Tick box is required]

Yukarıda yazılı tüm hükümleri okudum, anladım, kendi irademle kabul ettim. [Tick box is required]