YÜRÜRLÜK TARİHİ: 22 Ocak 2024

Müşteri Ödeme Sözleşmesi

(Türkiye’den para gönderen müşteriler için)

İşbu Müşteri Ödeme Sözleşmesi (“Sözleşme”), burada açıklanan ödeme hizmetlerini (“Hizmet”) kullanımınızı düzenleyen hüküm ve koşulları belirleyen yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir.
Hizmete, Birlesik Odeme’nin [www.transfergo.com.tr] adresindeki web sitesi olan “Platform” aracılığıyla veya iOS ve Android için BirlesikOdeme mobil uygulama yazılımından erişebilirsiniz.
Burada kullanıldığı üzere, “biz”, “bize”, “bizim”, “Birlesik Odeme” ve/veya “BÖH” terimleri Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş’yi ödeme hizmeti sağlayıcısı olarak; “TransferGo”, TransferGo Ltd’yi BÖH’ün temsilcisi olarak; “ben”, “siz” ve/veya “sizin”, “ben”, “benim” “kullanıcı” ve/veya “müşteri” terimleri ise Türkiye’den para transferi yapmak için Hizmetleri kullanan kişiyi tanımlamaktadır.

Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’nin merkezi “Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:101-102, Şişli, İstanbul, Türkiye” adresinde olup, BDDK’nın 08.10.2015 tarih ve 6484 sayılı kararı ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (“BDDK”) tarafından Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir.
TransferGo Ltd, İngiltere ve Galler’de kayıtlı bir şirkettir (şirket numarası 07914165) ve kayıtlı ofisi “1a Old Street Yard White Collar Factory, London, EC1Y 8AF, United Kingdom” adresindedir. TransferGo, Financial Conduct Authority (FCA) (Firma kayıt numarası: 991295) tarafından elektronik para ihraç etmek ve ödeme hizmetleri sağlamak üzere yetkilendirilmiş bir elektronik para kuruluşudur (EMI) ve aynı zamanda BÖH’ün bir müşterisidir. Herhangi bir yanlış anlamayı önlemek için TransferGo, BDDK tarafından Türkiye’de Elektronik Para Kuruluşu olarak hareket etme yetkisine sahip değildir.

Bu, bizimle yaptığınız sözleşmedir. Hizmetlere kaydolmadan önce, bu Sözleşmede yer alan tüm hüküm ve koşulları okumalı, kabul etmeli ve onaylamalısınız. Bu Sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını okuyup kabul ettiğinizde, Sözleşmenin hüküm ve koşullarıyla bağlı olacağınızı bildirir, bu nedenle Sözleşmenin bir kopyasını (tüm politikalar dahil) kayıtlarınız için saklamanızı veya yazdırmanızı öneririz. Her durumda, BÖH size kalıcı veri sağlayıcısı aracılığıyla bu Sözleşmenin bir kopyasını sağlayacaktır.

Ayrıca, Hizmetleri herhangi bir şekilde kullanmamın Sözleşmeyi kabul ettiğim anlamına geleceğini kabul ediyorum.
Lütfen bu Sözleşmeyi dikkatlice okuyun ve Hizmetleri kullanmadan önce tamamen anladığınızdan emin olun.
Bu bağlamda, bu Sözleşmeyi kabul etmemem halinde Hizmetleri kullanamayacağımı beyan ve taahhüt ederim.

1. Gizliliğiniz
Gizliliğinizi korumak bizim ve TransferGo için çok önemlidir. Şifreleriniz Birlesik Odeme sunucularında şifrelenmiş olarak saklanır. Hesap bilgilerinizi, posta veya e-posta adreslerinizi, yasal olarak yapılması gereken durumlar ve Birlesik Odeme’nin Gizlilik Politikası’nda belirtilen durumlar dışında kimseye ifşa etmiyoruz. Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın https://www.birlesikodeme.com/legal/10. Tarayıcınız ve Platform arasındaki hassas bilgiler, Güvenli Soket Katmanı (SSL) kullanılarak şifrelenmiş biçimde aktarılır. Hassas bilgileri iletirken, tarayıcınızın Hizmet Web Sitesi sertifikasını doğrulayabildiğinden her zaman emin olmalısınız.

2. Uygunluk ve Kayıt
Hizmeti kullanmak için öncelikle Platforma kaydolmanız ve TransferGo tarafından talimat verildiği şekilde kendi hesabınızı oluşturmanız gerekir (“Hesap”). Kaydınızın ve Hizmeti kullanımınızın bir parçası olarak, aşağıdakileri tamamen beyan ve garanti ederim:
2.1 Ben bireysel bir kişiyim (bir işletme veya tüzel kişilik değil);
2.2 18 yaş ve üzerindeyim, anlaşmalar yapmak ve bunlarla kendimi yasal olarak bağlamak için zihinsel yeterliliğe sahibim;
2.3 Açıklanmayan bir müdür veya üçüncü taraf bir lehtar adına hareket etmiyorum;
2.4 Bu Sözleşmeyi akdetmek için tam yetkiye sahibim;
2.5 Türkiye’de yerleşik bir Türk bankasında, Hizmet kullanılarak yapılan transferler için fon kaynağı olacak, benim adıma tutulan ve üzerinde yasal yetki ve kontrol sahibi olduğum bir banka hesabına sahibim;
2.6 Size kaydolarak, bu Sözleşmeye girerek ve/veya bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünü yerine getirerek veya Hizmeti başka bir şekilde kullanarak herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal etmiyorum;
2.7 Kaydımın ve Hizmeti kullanımımın bir parçası olarak tarafımca sağlanan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu ve bu bilgilerdeki değişiklikleri derhal BÖH’e yazılı olarak bildireceğimi taahhüt ederim;
2.8 Kayıt sırasında verdiğim iletişim bilgilerimin doğru ve güncel kalmasını sağlarım. BÖH, bu Sözleşme kapsamında veya Hizmet ile bağlantılı olarak gerektiğinde benimle iletişime geçmek için bu iletişim bilgilerini kullanacaktır. İletişim bilgilerimi istediğim zaman Platform’daki Hesabıma giriş yaparak veya BÖH’ün müşteri desteği ile iletişime geçerek güncelleyebilirim. Kayıt sırasında bize sunduğunuz kimlik belgelerinizle hiçbir şekilde eşleşmeyen ad ve soyadı verdiyseniz, bilgilerinizi kimlik belgelerinize göre otomatik olarak düzelteceğimizi kabul edersiniz.

3. İşlem Geçmişi
Gerçekleştirilen ödeme İşlemlerine ilişkin ayrıntılarınıza ve Hesabınızla ilgili diğer bilgilere Platformda oturum açıp “Hesap” sekmesine tıklayarak erişebilirsiniz.

4. Mükerrer hesaplar
BÖH, güvenlik ve müşteri tanımlama gereklilikleri nedeniyle aynı kullanıcı için birden fazla hesap oluşturmayı reddedecektir. Mükerrer hesap tespit edilmesi durumunda, BÖH bu mükerrer hesapları bildirimde bulunmaksızın kapatma veya birleştirme hakkını saklı tutar.

5. Tanımlama ve Doğrulama Süreci
Hükümetin terörizmin finansmanı ve kara para aklama faaliyetleriyle mücadelesine yardımcı olmak için, Türk yasaları ve ilgili Mevzuat, size herhangi bir Hizmet sunmak için sizi tanımlayan bilgileri (örneğin alıcınız gibi İşleminize dahil olan tüm taraflar dahil) almamızı, doğrulamamızı ve kaydetmemizi gerektirir. Bu sizin için ne anlama geliyor? Hizmetimizi kullandığınızda, adınızı/soyadınızı, doğum tarihinizi, uyruğunuzu, ikamet adresinizi, TC kimlik numaranızı veya yabancılar için kimlik numaranızı, telefon numaranızı, e-posta adresinizi ve zaman zaman Türk yasaları uyarınca yetkili Türk makamlarından talep edilebilecek ve sizi tanımlamamıza olanak tanıyacak diğer gerekli bilgileri sağlamanızı isteyeceğiz.
Bizim için kabul edilebilir bir formatta belge sağlamanızı isteyebiliriz. Bu tür belgeler arasında kimlik kartınızın, pasaportunuzun veya devlet tarafından verilen diğer fotoğraflı kimlik belgelerinizin bir kopyası; ikametgahınızın nerede olduğunu kanıtlayan belgeler ve bizimle transfer ettiğiniz fonların kaynağının kanıtı ve diğerleri yer alabilir. Ayrıca, Transferinizi tamamlamadan önce ek sorularımız veya başka bilgi gereksinimlerimiz olursa sizinle iletişime geçebiliriz.Başvuru sırasında Birleşik Ödeme ve TransferGo, tarafımıza sağladığınız kimlik bilgilerini (ad, soyad, doğum tarihi, uyruk, Türk vatandaşları için kimlik numarası, yabancılar için yabancı kimlik numarası) kullanarak doğrulama işlemini gerçekleştirecektir ve bilgilerinizi doğrulamak için çeşitli resmi ve özel veri tabanlarına erişim hakkımız saklıdır.
Yukarıda belirtilen açıklamalar ışığında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca kimliğimin doğrulanması ve özel verilerimin “ödeme hizmeti sağlayıcısı” olarak BÖH tarafından kaydedilmesi için BÖH ve TransferGo’ya onay verdiğimi kabul ve beyan ederim.

6. Hizmet Tanımı
Hizmet, bize Türk Lirası (TL) olarak ödenen fonların Türkiye’den diğer ülkelerde bulunan alıcılara (“Alıcı(lar)”) iletilmesini ve TL dışında bir para biriminde ödenmesini (“İşlem”) sağlar. Fonlar Alıcılara elektronik fon transferi, banka havalesi veya diğer elektronik yöntemlerle iletilir. Hizmet, burada açıklandığı şekilde, tarafımızdan herhangi bir zamanda, bildirim üzerine değiştirilebilir. Ayrıca, herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcıyı kabul etmeyi ve/veya herhangi bir İşlemi tamamlamayı reddetme konusunda tam takdir yetkisine sahibiz.

7. Ödeme Yöntemleri
İşlemler için ödemeleri yalnızca adınıza açılmış TL cinsinden bir Türk banka hesabından para transferi, banka havalesi veya diğer elektronik yöntemlerle kabul ediyoruz. Nakit, posta çeki veya elektronik çek dahil olmak üzere başka hiçbir ödeme yöntemi kabul edilmemektedir. Transfer işleminiz Platformda sizin tarafınızdan tamamlandıktan ve doğrulandıktan sonra, banka hesabımıza yerel bir banka transferini tamamlamanız için size uygun ayrıntıları sağlayacağız.
Paranın doğrudan Türkiye’deki kendi Türk banka hesabınızdan gönderildiğinden emin olacağız. Ödeme başka birinin banka hesabından gönderilirse, bunu kabul etmeyeceğiz ve parayı transferin başlatıldığı banka hesabına iade edeceğiz ve İşleminiz fonlanmamış olarak kabul edilecektir.
Ödeme, her bir ödeme için düzenlenen ve bu Sözleşmede belirtilen makbuz ve benzeri belgelerde belirtilen ücret ve masraflarımız da dahil olmak üzere İşlemin toplam tutarına karşılık gelmelidir. İşbu Sözleşmede belirtilen ve makbuz ve benzeri belgelerde belirtilen tüm masraf ve ücretler listelenecektir. İşbu Sözleşme’de belirtilen ücret ve masraflarımız da dahil olmak üzere, bu tutar ile İşlem sırasında belirlenen tutar arasında fark olması halinde İşlem gerçekleştirilmeyecek ve iptal edilecektir. Platform üzerinden gönderilen her yeni İşlem emri, İşlem için ödemeyi alana kadar pasif olacaktır. Daha sonra, fonları yabancı para birimine çevireceğiz ve bu Sözleşmede kararlaştırılan ücretler düşüldükten sonra Alıcıya havale edeceğiz.
Bir İşlem oluştururken, verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalısınız. BÖH ve/veya TransferGo’nun, tarafımdan sağlanan yanlış bilgilerin bir sonucu olarak yanlış Alıcıya gönderilen paradan sorumlu olmayacağını kabul ve beyan ederim.

8. Döviz Kurları
İşlemleri, küresel döviz piyasalarındaki orta piyasa kuruyla uyumlu döviz kurlarına eşleştirmek için makul bir çaba gösteriyoruz. Bunu yapmak için TransferGo, toplu üçüncü taraf bilgi kaynaklarına (XE.COM INC (“XE”, https://www.xe.com/ ve Reuters (www.reuters.com) lisansı altındaki döviz kurları dahil) dayanır. Kurların herhangi bir zamanda belirli bir karşılaştırma kaynağıyla eşleştiğini garanti etmiyoruz.

9. Ödeme Sınırları
İşlemler, mevcut Ödeme Yöntemlerine veya sizin tarafınızdan seçilen Ödeme Yöntemine bağlı olarak tarafımızdan sınırlandırılabilir. Ayrıca, tek veya toplu olarak belirli bir miktarda para transfer etmek istediğinizde daha fazla bilgi ve belge talep edebiliriz.

10. İşlemlerin iptali ve geri ödemeleri
İşlem tutarının transfer emrine uygun olarak henüz dövize dönüştürülmemiş olması koşuluyla, İşleminizi tam bir geri ödeme için iptal edebilirsiniz. Şüpheye yer bırakmamak için, İşlem Tutarı yabancı para birimine dönüştürüldükten ve Alıcıya aktarıldıktan sonra, kullanıcı İşlemi iptal edemez. Para İadeleri: Herhangi bir nedenle İşleminiz tamamlanamazsa, bu konuda bilgilendirileceksiniz ve paranızı, ödemeyi ilk başlattığınız banka hesabınıza geri yatırarak iade edeceğiz.

11. İşlem Ücretleri
Her İşlem için bir ücret alırız. İşlemle ilgili ücretler, İşlemi kabul etmeden önce sizin tarafınızdan tamamen görülebilir. İşlem Ücreti, dönüştürme işleminden önce İşlem Tutarından düşülür. İşlem Ücretlerine bankanızın veya Alıcının bankasının alabileceği ücretler dahil değildir. Bu ücretler Alıcıya teslim edilen tutardan düşülebilir (Alıcının bankasının ekstra ücret ve/veya masraf talep etmesi durumunda).

12. Yükümlülüklerim
Aşağıdaki yükümlülüklerimi özenle yerine getireceğimi kabul ve beyan ederim:
12.1 BÖH ve/veya TransferGo’ya verdiğim ödeme bilgilerinin her zaman doğru olmasını sağlamaktan sorumluyum. Kullanıcı tarafından ödeme talimatları verildikten sonra, İşlemler geri alınamaz ve talimatlarıma uygun olarak gerçekleştirilen bir İşlem sonucunda uğradığım herhangi bir zarardan BÖH ve/veya TransferGo’nun hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul ediyorum.

12.2 BÖH ve/veya TransferGo bana herhangi bir dolandırıcılık koruması sağlamadığından, belirli bir Alıcıya para gönderip göndermemem gerektiğine karar vermekten ben sorumluyum. Ödeme talimatları kullanıcı tarafından verildikten ve BÖH tarafından yerine getirildikten sonra, İşlemler geri alınamaz ve BÖH ve TransferGo, bir İşlemin talimatlarıma uygun olarak gerçekleştirilmesi sonucunda uğradığım herhangi bir zarardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

12.3 Hizmetleri kullanmamın bir sonucu olarak gönderilen veya alınan ödemede bir hata fark edersem, derhal info@birlesikodeme.com adresinden BÖH’ü bilgilendireceğim. Alıcının beklediğimin üzerinde bir ödeme aldığını fark edersem, fazla ödemeyi iade etmem için gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için bu durumu derhal BÖH’e bildireceğim.

12.4 Hizmetleri herhangi bir yasa dışı faaliyet için kullanmayacağımı ve BÖH’ün herhangi bir şüpheli faaliyeti soruşturma veya herhangi bir şikayet veya bildirilen ihlallere yanıt verme hakkını saklı tuttuğunu kabul ediyorum. Bu tür bir faaliyeti araştırırken, BÖH ve TransferGo, şüpheli yasadışı faaliyeti herhangi bir uygun kişi veya kuruma bildirme ve kişisel veriler de dahil olmak üzere ilgili tüm bilgileri onlara sağlama hakkını saklı tutar.

12.5 Hizmet’i, 6493 sayılı Ödeme ve Taşınmaz Kabul Sistemi ve Elektronik Ödeme Kuruluşları Hakkında Kanun, 6493 sayılı Kanun’a ilişkin Yönetmelik ve Tebliğ, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Kanun’a ilişkin Yönetmelik, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu (“Kanun”), Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği No:5 dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, BÖH’ün işbu Sözleşme’nin uygulanması sırasında uyacağı ilgili tüm Türk kanun, yönetmelik, tebliğlerine uygun olarak kullanabileceğimi kabul ediyorum. 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Kanun, Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği No:5, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu (“Mevzuat”), Mevzuat’ın herhangi bir zamanda değişmesi halinde işbu Sözleşme’nin güncellenen Mevzuat’a uygun olarak güncelleneceğini ve Hizmet’i sadece Mevzuat’ın izin verdiği hallerde kullanabileceğimi kabul ederim.

12.6 Yanlış bilgi verilmesi ve bilgilerin yanlış sınıflandırılması konusunda katı kurallar ve yaptırımlar olduğunun farkındayım, bu nedenle bilgilerimi doldururken dikkatli olacağım.

13. Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı
BÖH, Mevzuata uygun olarak kullanıcı kimliğinin doğrulanması, paranın Türk Lirası (TL) olarak tahsil edilmesi, dövize çevrilmesi ve Alıcı’ya havale edilmesinden sorumludur. Şüpheye mahal vermemek adına, Birlesik Ödeme, Sözleşme’de öngörülen Hizmet’i kendi nam ve hesabına gerçekleştirmektedir; bu nedenle size karşı tamamen sorumludur.

14. Genel Şartlar

İletişim:
Size belirli bilgileri yazılı olarak vermemiz gerekmektedir. Bu Sözleşmeyi kabul ederek, BÖH ve/veya TransferGo’nun benimle e-posta yoluyla veya Platformda bildirimler yayınlayarak elektronik olarak iletişim kurabileceğini kabul ediyorum.

Kontrolümüz Dışındaki Olaylar:
Mevzuat değişikliği, bir Mücbir Sebep olayı, bir para biriminin geri çekilmesi veya bir ülkeye veya yararlanıcıya yaptırım uygulanması dahil olmak üzere kontrolümüz dışındaki faktörler nedeniyle bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getiremezsek, makul olarak mümkün olan en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz ve bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getiremediğimiz için sizin tarafınızdan ödenen herhangi bir paranın iadesini sağlamak için makul çabayı göstereceğiz.
Yükümlülüklerimizi yerine getiremediğimiz durumlarda BÖH veya TransferGo’nun size karşı herhangi bir yükümlülüğü olmayacaktır.

Şikayetler:
Size en yüksek standartlarda hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. BÖH’ün tüm hizmet ve faaliyetleri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından denetlenmektedir. Bunu başaramadığımızı düşünüyorsanız, www.birlesikodeme.com adresinde şikayet prosedürümüz hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Sözleşmenin Tamamı. Bu Sözleşme ve içinde açıkça atıfta bulunulan herhangi bir belge, siz, BÖH ve TransferGo arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve aramızdaki önceki tüm görüşmelerin, yazışmaların, düzenlemelerin veya mutabakatların yerine geçer.

Kanun ve Yargı Yetkisi:
İşbu Sözleşme’nin ve Sözleşme’nin her bir maddesinin ve bölümünün oluşumu, geçerliliği, ifası ve yorumlanması ile Hizmet’in sağlanması ve Hizmet’in sağlanmasından kaynaklanan her türlü ihtilaf veya talep Türk kanunlarına tabidir.
Sözleşme’den ve Hizmet’ten kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olan her türlü ihtilaf veya talep için İstanbul (Merkez) Mahkemeleri’ne başvurabilirsiniz.

15. Sorumluluk Sınırlamaları
TransferGo ve BÖH’ün, herhangi bir nedenle İşlem tutarı için benden fonların yetkilendirilmesi veya ödenmesinin mümkün olmaması durumunda bir İşlemi işleme koyma veya tamamlama yükümlülüğü olmadığını anlıyorum. Ayrıca, TransferGo veya BÖH’ün, BÖH veya TransferGo’nun tamamen kendi takdirine bağlı olarak gerekli olması halinde, bir İşlem talebimi reddedebileceğini, askıya alabileceğini veya bana önceden bildirimde bulunmaksızın bir işlem tutarı sınırlaması getirebileceğini anlıyorum. İşlem talebim herhangi bir nedenle reddedilirse, bir sonraki çevrimiçi oturumum sırasında, elektronik posta yoluyla veya başka herhangi bir makul bildirim yoluyla reddedilme konusunda bilgilendirileceğimi anlıyor ve kabul ediyorum.
Hizmetlere erişmek için kullandığım tüm kimliklerin, şifrelerin veya diğer ayrıntıların yeterli güvenliğini ve kontrolünü sağlamaktan ben sorumluyum (Birlesik Odeme veya TransferGo değil). Hesap şifremi veya kullanıcı referans numaramı asla ifşa etmeyeceğim ve bunları güvende tutacağım ve şifremi düzenli olarak değiştireceğim.
Sizden hiçbir zaman şifrenizi bize veya üçüncü bir tarafa vermenizi istemeyeceğiz. Herhangi biri şifrenizi sorarsa, bu konuda veya Hizmetlerin güvenlikle ilgili diğer yönleri hakkında emin değilseniz lütfen müşteri desteğiyle iletişime geçin.
Hiç kimsenin Hizmetlere erişmesine veya Hizmetlere erişiminizi izlemesine asla izin vermemelisiniz.
BÖH VE TRANSFERGO HİZMET İLE BAĞLANTILI OLARAK ORTAYA ÇIKAN CEZAİ, ÖZEL, ARIZİ VEYA DOLAYLI ZARARLARDAN VEYA MASRAFLARDAN HİÇBİR DURUMDA SORUMLU OLMAYACAKTIR.
TransferGo ve BÖH’ü, Hizmeti kullanımım ve ihlalimle bağlantılı olarak veya bunlardan kaynaklanan her türlü kayıp ve maliyete karşı tazmin etmeyi kabul ediyorum.
BÖH ve TransferGo’nun kendi kontrolleri dışında olan şeylerin bir sonucu olarak teslimatın yapılamaması veya gecikmesinden sorumlu olmayacağını kabul ediyorum.

16. Dil
Bu Sözleşme İngilizce ve Türkçe dillerinde hazırlanmıştır. Bu Anlaşma’nın hükümlerinin yorumlanmasında Türkçe versiyon öncelikli olacaktır.

17. Tüm Sözleşme
Herhangi bir zamanda bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün herhangi bir açıdan yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu kabul edilirse, burada yer alan diğer hükümlerin yasallığı, geçerliliği ve uygulanabilirliği tam olarak yürürlükte kalacak ve hiçbir şekilde etkilenmeyecek veya bozulmayacaktır.

18. İmza
İşbu Sözleşme kullanıcı tarafından elektronik ortamda imzalanmış olup, işbu Sözleşmenin elektronik bir nüshası kullanıcıya SMS, e-posta veya benzeri elektronik araçlar vasıtasıyla gönderilmiştir.

BÖH’ün Bilgileri:
Adres Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:101-102, Şişli, İstanbul, Türkiye
Mersis No: [0178071182100017]
E-posta: [info@birlesikodeme.com]
Telefon Numarası: [+90 850 252 2222]
Platform’da tarafımca doldurulan tüm bilgilerimin doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederim.
İşbu Sözleşme’nin tüm hüküm ve şartlarını okudum, onaylıyorum ve kabul ediyorum.