Arkadaşlarınızı davet edin,
Her ay yüzlerce euro kazanın

Arkadaşlarınıza TransferGo’yu anlatın. Her kullanmaya başlayan arkadaşınız için,
22€* (veya para biriminizdeki eşdeğeri) ödül kazanın!

*Para birimleri ve tutarlar değişebilir. Mevcut ödülümüz için buradaki 9. bölüme bakın!

Arkadaşlarımı nasıl davet ederim?

Çok kolay; şu üç basit adımı izleyin…

1. Bulun

Davet kodunuzu bulmak i̇çin, web sitesinde veya uygulamada “Davet Et” bölümüne girin.

2. Paylaşın

Davet kodunuzu SMS, WhatsApp veya sosyal medya üzerinden paylaşın. Arkadaşlarınız kodu kopyala-yapıştır yaparak kayıt olabilirler

3. Yardım edin

Arkadaşlarınızın kaydolmalarına ve ilk transferlerini yapmalarına yardımcı olun. Her zaman 22€ ödülünüzü kazanın!

Paylaşmak kazandırır

Davet kodunuzu kısa mesajla, WhatsApp veya sosyal medya aracılığıyla her yerde paylaşın. Bunu yaptığınızda insanlara hızlı ve kolay transferlerimizden, harika fiyatlarımızdan ve uygulama kullanımının ne kadar kolay olduğundan bahsedin.

Davet kodunuzu kullanarak kaydolan ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 100€* değerinde transfer yapan her arkadaşınız için, 22€* ödül kazanırsınız.

* Para birimleri ve tutarlar farklılık gösterebilir.

Talking people
Messenger
WhatsApp
X
Transfergo Background Image

Tam bir kazan-kazan!

Arkadaşlarınız anında, az masraflı ve uygun kurlarla para transferleri yapsın.

Siz davet kodunuzu kullanarak kaydolan ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 100€* değerinde transfer yapan her arkadaşınız için, 22€* ödül kazanın.


TransferGo ile herkes kazansın.

* Para birimleri ve tutarlar farklılık gösterebilir.

Tıklayın ve ödülünüzü alın — bu kadar basit.


Ödülünüz TransferGo hesabınıza otomatik olarak işlenir ancak ödülü kendiniz talep ederek almanız gerekir.

Hesabınızın ‘Davet Et’ bölümünde ‘ÖDÜLÜMÜ TOPLA!’ seçeneğini tıklayın ve ayrıntıları doldurun.

Sık Sorulan Sorular

TransferGo arkadaş davet programı nedir?

Davet kodunuzu kullanarak kaydolan ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 100€* değerinde transfer yapan her arkadaşınız için, TransferGo’dan 22€* ödül kazanırsınız.

Bazen program değişiklik gösterir ve bazı yönlendirmeler için ödüller 30€, hatta 50€’a kadar çıkar.

Arkadaş davet programından ne kadar para kazanabilirim?

Dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz. En çok kazananlar, sosyal medya kanallarında yüzlerce kişiyi davet ederek her ay binlerce euro kazanıyor.

TransferGo arkadaş davet programı nasıl çalışıyor?

TransferGo, kaydolduğunuzda size kendi benzersiz davet kodunuzu verir. TransferGo’ya kayıt olan yeni biri bu kodu her kullandığında, ödeme alırsınız (uluslararası ve uygun transferleri yaptıktan sonra).

Nakit ödüle nasıl hak kazanırım?

Arkadaş davet hüküm ve koşullarımıza uyduğunuz sürece ödüle hak kazanırsınız. Sayfanın üst kısmındaki bağlantıda koşullarımızı gözden geçirebilirsiniz.

Davet kodunuzu kullanarak kaydolan ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 100€ değerinde transfer yapan her arkadaşınız için, 22€ ödül kazanırsınız.

TransferGo davet kodumu nerede bulabilirim?

Davet kodunuz TransferGo uygulamanızdadır. Uygulamanın ”Ana Sayfa” bölümüne gidin ve ödül kazandığınızı belirten imgeyi arayın veya sol üstteki menüde ”kazançlar” kısmına dokunup kodunuzu alın.

Web sitesinde oturum açtıysanız sol kenardaki ”Davet Et” bölümünü bulmanız yeterli. İstediğiniz yere kopyalayıp, yapıştırabileceğiniz ve gönderebileceğiniz davet bağlantınızı burada göreceksiniz.

Davet ettiğim kişiler arkadaşım olmak zorunda mı?

Arkadaş, tanıdık, aile üyesi veya tamamen yabancı olabilirler. Kaydolmak için davet kodunuzu kullandıkları sürece onları arkadaşınız olarak sayacağız.

Ne kadar kazanabileceğinizin bir sınırı var mı?

Herhangi bir sınır yok. Davet kodunuzu kullanarak kaydolan ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 100€* değerinde transfer yapan her arkadaşınız için, TransferGo’dan 22€* ödül kazanırsınız. Tabii ki, Şartlar ve Koşullarımıza uymaları gerekiyor.

Kayıt olan bir arkadaşımdan neden bonusumu alamadım?

Çünkü arkadaşlarınızın uygulamamızı kullanmaya başlamaları gerekiyor. Arkadaşlarınızın davet kodunuzu kullanıp kayıt olmaları ve ilk 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında 100€* değerinde transfer yapmaları gerekli. Şartları ve koşulları yerine getiren her bir arkadaşınız için TransferGo’dan 22€* ödül kazanırsınız.

TransferGo güvenli mi?

7 milyondan fazla kullanıcımız TransferGo’nun güvenli olduğunu düşünüyor! Daha fazla güvence istiyorsanız Trustpilot’taki incelemelerimize göz atabilir, çevrimiçi olarak bize bakabilir ve dünya çapındaki önemli yayınlarda hakkımızda yazılanları okuyabilirsiniz.

Arkadaşlarıma tavsiye ederek internetten nasıl para kazanabilirim?

Arkadaşlarınızla ve ailenizle başlayın ancak davet kodunuzu sosyal kanallarınızda yaymaktan korkmayın. Davet kodunuz çalınamaz. Sadece para kazanmak için kullanılabilir.

Make faster, cheaper transfers— download the TransferGo app!

Download
Download
Download
Download
Download
Download