NASIL ÇALIŞIR

Hızlı ve basit. Bugün deneyin

Bir aktarım ayırtın

Alıcının ayrıntılarını ve göndermek istediğiniz miktarı girin.

Ödemenizi yapın

Yerel banka aktarımı yapın veya banka kartı kullanın (1000 £’a kadar olan ödemeler için)

Gerisini biz yaparız

Biz ödemenizi aldıktan sonra para karşı hesaba kısa süre içinde ulaşır.

Sıkça Sorulan Sorular

Burada bulamadınız mı? Yardım Merkezi’mize göz atın.

TransferGo, yurt dışında yaşayan kişilerin banka işlem ücretleri ödemeksizin ülkelerindeki yakınlarına para göndermelerini sağlayan uluslararası bir para transfer şirketidir. 2012 yılında İngiltere’de kurulan şirketin genel merkezi Londra’dadır. TransferGo’nun Berlin, Vilnius, Istanbul ve Varşova’da da ofisleri bulunmaktadır ve dünya çapında 47 ülke arasında uluslararası, hızlı ve düşük maliyetli para transferleri sunmaktadır.

Tüketiciler, TransferGo’nun yenilikçi iş modeli sayesinde yurt dışına para gönderebilir. Bu, para transferlerinin yerel para gönderimleri gibi işlediği ve paranın ülke değiştirmeye gerek olmadığı anlamına gelir.

Fiyatlandırmamız her zaman en iyi döviz kurunu baz almaya çalışır ve gönderdiğiniz paranın ne kadar hızlı ulaşmasını istediğinize göre değişir.

Gönderim Tarihi
Gönderim Ücreti
Kur Farkı
Kart Kullanım Masrafı
Ertesi Gün
0 – 0.99€
0 – 2.2% Dahildir
En hızlı gönderim (30 dakikada)
Gönderilen miktara bağlı olarak
0 – 2.2% Dahildir
Transfer emri verdiğiniz andaki döviz kuru geçerlidir. Gizli bir ücretlendirme olmaz. Transferin alıcısı tam olarak belirlediğiniz miktarı alacaktır.

Yanıt kesinlikle evet! TransferGo, FCA (Mali Tutum Otoritesi) tarafından denetlenen ve işlemleri HMRC (Birleşik Krallık Gelir ve Gümrük İdaresi) tarafından kontrol edilen lisanslı ve yetkili bir ödeme kuruluşudur (referans no: 600886). Başka bir deyişle herhangi bir ticari bankayla aynı güvenlik standartlarını sunuyoruz.

Ayrıca, bağımsız bir tüketici değerlendirme web sitesi olan Trustpilot’ta müşterilerimizin yaptığı değerlendirmeleri duymak isterseniz TrustPilot sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gönderim süresini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.
Başlıca ülkelere genel gönderim sürelerimiz:

 • Standart gönderim süremiz ödemenizin alınmasının ardından bir sonraki iş günüdür.
 • Aynı zamanda hızlı gönderim seçenekleri de sunuyoruz. Paranız depozitonun yatırıldığı ülkeye bağlı olarak 30 dakikadan daha kısa bir sürede teslim edilebilir

Bazı ülkelerde hizmetlerimiz sınırlıdır, bu da gönderim süresinin başlıca ülkelere kıyasla yaklaşık 1 gün daha fazla sürebileceği anlamına gelir.
Sınırlı hizmet sunulan ülkeler aşağıdadır:

 • ABD
 • Avustralya
 • Bulgaristan
 • Kanada
 • İsviçre
 • Çek Cumhuriyeti
 • Hong Kong
 • İsrail
 • Meksika
 • Güney Afrika

Evet kesinlikle! İşletme olarak para göndermek için buraya tıklayın.

Döviz kurlarımız bazen Avrupa Merkez Bankası (AMB) tarafından verilen kurlardan farklıdır. AMB kurlarını her gün Avrupa saatiyle 16:00 civarında güncellerken, bizim kurlarımız anlıktır ve piyasa gelişmelerini yansıtmak için sürekli güncellenir. Ayrıca, kurlarımız yaygın olmayan para birimlerini değiştirmek gibi maliyetleri ve piyasa kapalıyken transfer yapmak gibi riskleri karşılamak zorundadır. Kurlarımızı iyileştirmek için çok çalıştığımızı bilmenizi isteriz. AMB kurlarını ve bizim kurlarımızı buradan karşılaştırabilirsiniz.

Sevdiklerinize para gönderin.

Kolay, hızlı ve masrafsız para transferleri için uygulamamızı hemen indirin.