TransferGo KOBİ ile
güvenle para gönderin

Küçük veya orta ölçekli bir işletme misiniz? TransferGo KOBİ ile para gönderirken masraflardan kısın, zamandan kazanın!

Yüksek Hız

Dünya çapında milyonlarca hesaba 30 dakikadan kısa sürede para gönderin.

Düşük Ücret

Düşük ücretler ve uygun döviz kurlarımız insanlara tam olarak söz verdiğiniz miktarı göndermenize olanak tanır ve bankalara kıyasla %90’a varan oranda tasarruf sağlar.

Kolay Gönderim

Hızlı ve kullanıcı dostu arayüzümüz 160’tan fazla ülkede tedarikçilere veya çalışanlara tek seferde toplu ödeme yapmanıza olanak tanır. Bu transferleri oluşturmak sadece birkaç dakika sürer.

TransferGo neden işletmeniz için en iyi seçenek?

Toplu ödemeler yapın

Toplu ödeme özelliğimiz karmaşık grup ödemelerini çok daha kolay hale getirir. Tek seferde 50’ye kadar tedarikçiye veya çalışana maaş ödemesi yapabilir, tek yerel ödemeyle birden fazla ülkeye ulaşabilirsiniz.

Transferinizi takip edin

TransferGo ticari hesabınızda, yaptığınız tüm transferleri takip edebilir ve hatta alıcıyla bir bağlantı paylaşarak paranın ne zaman ulaşacağını onlara bildirebilirsiniz. Hesabımıza gelen transferin alıcının hesabına ulaşana kadar izlediği her adımı sizinle paylaşacağız.

Serbest Çalışanlar ve Tüccarlar

TransferGo büyük hedeflere sahip küçük işletmelere hitap ediyor.
Serbest çalışanların, bağımsız tüccarların ve
limited şirket sahiplerinin tedarikçilerinden aldıkları hizmetler ve mallar için ödeme yapmasına ve hatta onlardan ödeme talep edebilmesine olanak sağlıyor.
TransferGo ile artık küçük işletme sahiplerin dert edeceği hiçbir şey kalmadı.

13 saniyede destek alın

E-posta, telefon veya çevrimiçi sohbet yoluyla 9 dilde yerelleştirilmiş kullanıcı desteğinin keyfini çıkarın. Ortalama 13 saniyelik yanıt süresiyle Trustpilot’ta yüksek puan alan ekibimiz ihtiyacınız olan her an yanınızda!

Güvenli hizmet

Kullanıcılarımızın para gönderip almaları için güvenli bir ortam yaratıyoruz. Platformumuz kurumsal düzeyde güvenlikle yüksek düzeyde şifrelenirken, sıkı katılım ve uyumluluk süreçlerimiz paranızı güvende tutar.

TransferGo KOBİ ile
masraftan kısın, zamandan kazanın.