GEÇERLİLİK TARİHİ: 12 ŞUBAT 2024

Kullanım Şartları: Arkadaşını Getir Programı

1. Hoşgeldiniz

  1. Bu sayfa, TransferGo’nun Arkadaşını Getir Programı’na (“Yönlendirme Programı”) uygulanacak olan şart ve koşulları belirler.
  2. Yönlendirme Programı, TransferGo Ltd (“TransferGo”, “biz”, “bizim”) tarafından sponsor edilmiş, teşvik edilmiş ve yönetilmiştir. Web sitemiz üzerinden para transferi yapmanıza ve uluslararası döviz ödemeleri yapmanıza olanak sağlayan bir hizmet işletiyoruz, transfergo.com ve uygulamamız ( “Hizmet”).
  3. Aşağıda belirtildiği gibi bize bir arkadaşınızı ( “Tavsiye Edilen Kullanıcı”) yönlendirerek, siz (“Tavsiye Eden”) bu şart ve koşulları (“Program Şartları”) kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu Program Şartlarını dikkatlice okuyun ve bize herhangi birini yönlendirmeden önce bunları anladığınızdan ve kabul ettiğinizden emin olun.
  4. Yönlendirme Programı, yasalarla yasaklandığı yerlerde geçersizdir.

 

2. Yönlendirme Programına nasıl katılırım

  1. Yönlendirme Programına katılmak için, Servisimizi bir kişiye önermeli ve aşağıdakilerden herhangi birini yapmalısınız:
 • davet kodunuzu verin; veya
 • davet bağlantınızı gönderin; veya
 • Bize, Hizmetimizdeki ‘Davet’ sayfasındaki işlevi kullanarak e-posta adreslerini göndererek onlara bir tanıtım e-postası göndermemizi söyleyin
  1. Bu kişi (“Tavsiye Edilen Kullanıcı”) bizimle kayıt olmalı, bir Hesap oluşturmalı ve aşağıdakilerden birini yaparak sizi hizmetimize yönlendirdiklerini belirtmelidir:
   1. 2.2.1.davet kodunuzu alıntı yapma; veya
   2. 2.2.2.davet bağlantınızı takip ederek; veya
   3. 2.2.3.Hizmetimiz aracılığıyla gönderilen tanıtım e-postasında bulunan bağlantıyı takip edin
  2. Hesabınıza giriş yaptığınızda ve Hizmetimizdeki Yönlendirme bölümüne eriştiğinizde size benzersiz davet kodunuz ve davet linkinizin erişimini sağlayacağız. (Eğer bizden e-posta iletişimini kabul ettiyseniz, davet kodunuzu hesabınızı oluştururken bize verdiğiniz e-posta adresine de göndereceğiz. Kayıtlı e-posta adresinizi TransferGo hesabınızın Ayarlar bölümünden kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz.)
  3. Yönlendirilen Kullanıcının, ödül için uygun olmanız adına uygulamada ve/veya web’de belirtilen belirli miktarı transfer etmesi gerekmektedir (‘Uygun Transfer(ler)’). Bu miktar, bir veya daha fazla Uygun Transfer üzerinden gönderilebilir, yeter ki bunlar yönlendirildikten sonraki 6 ay içinde olsun.
  4. Nitelikli Transferlerin uluslararası olması ve bir para biriminden diğerine olması gerekmektedir. Aynı para birimi transferleri—örneğin EUR’dan EUR’a—Nitelikli Transfer olarak sayılmaz.
  1. Hizmetimizin Yönlendirme bölümünde sizin adınıza tanıtım e-postaları göndermemizi de isteyebilirsiniz.
  2. Bize bir e-posta göndermelerini söyleyerek (ve/veya diğer iletişim yöntemleri) alıcının iletişim bilgilerini saklamamız ve bunları Yönlendirme Programı için kullanmamız konusunda açık rızaları olduğunu onaylamış olursunuz.
  3. Davet kodunu veya hizmetimize davet linkini göndermek için Yönlendirilen Kullanıcının onayını almanız sizin sorumluluğunuzdur.
  4. Yönlendirilen Kullanıcı Nitelikli Transfer(ler)i tamamladığında, madde 3’te belirtilen tutarda bir nakit ödül talep etme hakkınız olabilir ( “Bonus“). Bir Nitelikli Transfer, aşağıdaki durumlarda tamamlanmış sayılır:
 • Tavsiye edilen Kullanıcı transferi başlatmış, bize aktarılacak olan ilgili miktarı ve ücretlerimizi ödemiş; ve
 • Alıcı’nın banka hesabı, Hizmetimizi kullanarak Tavsiye Edilen Kullanıcı tarafından gönderilen miktarla kredilendirilmiştir (Şartlar ve Koşullarımızda belirtilen ek ücretler ve masraflar dahil https://www.transfergo.com/terms-and-conditions) ve hesabımıza reddedilmedi veya geri ödenmedi.
  1. 2.10.2.12, 2.13, 2.14 ve 5. paragraflara tabi olarak, Yönlendirilen Kullanıcının Nitelikli Transfer(ler)i tamamlamasının ardından 5 iş günü içinde Hizmetimizdeki Yönlendirme bölümünü güncelleyerek Bonus’u talep edebileceğinizi size bildireceğiz.
  2. 2.11.Yönlendirilen Kullanıcı, Hesaplarını oluştururken davet kodu yerine davet linkini kullanırsa, tarayıcılarında çerezlerin etkin olması gerekir, böylece onları hizmetimize sizin tarafınızdan yönlendirilmiş olarak tanıyabiliriz ve sizin bir Bonus alabilmeniz için uygun olabilirsiniz.
  3. 2.12.Bonusunuzu talep edebilmeniz için sizden ve Tavsiye Edilen Kullanıcıdan daha fazla bilgiye ihtiyacımız olabilir. Biz:
 • sizden ve Yönlendirilen Kullanıcıdan, makul olarak talep edebileceğimiz herhangi bir detayı veya belgeyi sağlayarak kimliklerinizi onaylamanızı talep ederiz (uygulanabilir olduğu kadar);
 • Sizin veya Tavsiye Edilen Kullanıcı tarafından sağlanan herhangi bir bilgi veya belgenin elektronik kimlik doğrulaması için makul adımları atma, örneğin hükümet ve özel veritabanlarına ve kredi referans ajanslarına erişme.
  1. 2.13.TransferGo, aşağıdaki durumlarda Bonus ödemesini yapmama hakkını saklı tutar:
 • Eğer sizin veya Tavsiye Edilen Kullanıcının kimliğini veya ek bilgi ve belgeleri madde 2.8’e uygun olarak doğrulayamazsak;
 • Hesabın Tavsiye Edilen Kullanıcı tarafından dolandırıcılıkla oluşturulduğundan makul bir şekilde şüpheleniyorsak veya Tavsiye Edilen Kullanıcının Hesabı bir şekilde Şartlar ve Koşullarımızı ihlal ediyorsa (https://www.transfergo.com/terms-and-conditions);
 • Yönlendirilen Kullanıcı, kötüye kullanım kalıplarını tespit ettikten sonra yasaklı listemize koyduğumuz finansal hizmet sağlayıcıları kullanarak (örneğin Revolut, Monese, ApplePay, Google Pay, N26 ve diğerleri) Nitelikli Transfer(ler)ini gerçekleştirirse.
 • Yönlendirilen Kullanıcı paranızı size veya kendilerine gönderirse
 • Yönlendirme Programı kupon kodunu veya bağlantısını kullanarak bir işlemi gönderen ve alan kişi aynı kişi ise, a) banka hesapları, banka kartları, kredi kartları, ön ödemeli kartları veya kimliklerindeki isim farklı olsa bile veya b) fatura adresleri farklı olsa bile
 • Banka kartınızın veya hesabınızın üzerindeki isim sizin adınıza değilse veya TransferGo hesabınızdaki isimle eşleşmiyorsa. İsimler eşleşmiyorsa, ödülünüzü ödememe hakkını saklı tutarız
 • Bu Program Şartları veya Şartlar ve Koşullarımızdaki herhangi bir hükmü ihlal ettiyseniz;
 • Yönlendirme Programını durdurmuşsak ve Nitelikli Transfer(ler) Yönlendirme Programının durdurulduğu tarihten sonra tamamlanmışsa;
 • Geçerli yasa tarafından size Bonus ödeme yapmamızın yasaklanması durumunda; veya
 • Eğer bonusunuz 4.2 paragrafına uygun olarak süresi dolmuşsa
 • Eğer sizin veya Tavsiye Edilen Kullanıcınızın birden fazla TransferGo hesabı varsa;
 • Bonus’un birden çok kullanıcı tarafından aynı hesaba talep edilmesi durumunda
 • Yönlendirilen Kullanıcının hizmetimizi gerçekten kullanma niyeti olmadığından ve sadece bir Bonus almak için bir kez kullandığından şüpheleniyorsak
 • Bizden bonusu kişisel banka hesabınız olmayan bir hesaba ödeme yapmamızı istediğinizde
 • Bizden bonusu desteklemediğimiz bir ülkedeki bir hesaba ödeme yapmamızı istediğinizde
 • Yönlendirme Programı Şartları’nı ihlal eden diğer durumlar, Yönlendirilen Kullanıcı’nın TransferGo hesabını oluştururken veya bir transfer siparişi verirken benzersiz kodlarını sağlamaması durumunda, ödül ilk yönlendiren kişiye atanır. Kullanıcının kullandığı yönlendirici kodundan. Bonusları yeniden atama yeteneğimiz yoktur.
  1. 2.14.TransferGo’ya bir kullanıcıyı yönlendirdikten sonra, bu kişi sizi TransferGo’ya geri yönlendiremez.
  2. 2.15.Yönlendirme Programına katılmak için tıklama başına ödeme veya diğer ücretli veya otomatik müşteri adayı oluşturma hizmetlerini kullanmamalısınız. Hizmetimize Yönlendirilen Kullanıcıları davet etmek için bu tür hizmetleri kullandığınızı makul bir şekilde şüphelenirsek, Bonusunuzu talep edemeyebilirsiniz ve ayrıca makul olarak uygun gördüğümüz herhangi bir diğer eylemi de alabiliriz, bu da Hizmetimizi kullanma hakkınızın hemen, geçici veya kalıcı olarak geri çekilmesini veya Hesabınızın kapatılmasını içerebilir.
  3. 2.16.Yönlendirdiğiniz Kullanıcılarımız sürekli olarak kurallarımızı ihlal ederse, Bonusunuzu alamaz ve yönlendirme programından engellenirsiniz.
  4. 2.17.Eğer sizin dolandırıcıları davet ettiğinizi düşünürsek, TransferGo profilinizi hemen sonlandırma hakkını saklı tutarız.
  5. 2.18.Bir Arkadaş ve bir Savunucunun aynı kişi olabileceğini sistemlerimiz tespit ederse, bir talebi askıya alma hakkına sahibiz.
  6. 2.19.TransferGo’nun tüm konulardaki kararı nihai ve bağlayıcıdır ve herhangi bir yazışma veya tartışma yapılmayacaktır.

 

3. Bonus miktarı

  1. Tüm Arkadaşını Getir programları, bonuslar ve para birimleri, birden çok faktöre bağlı olarak belirlenir ve farklı kullanıcılar için farklı olabilir.
  2. Desteklenen Ülkelerimizde (T&C’de tanımlandığı gibi) kullanılan herhangi bir yasal para biriminde Bonusunuzu talep edebilirsiniz. İlgili Bonus miktarını, Bonusu size ödediğimiz gün ve saatte Serviste gösterilen kura göre seçtiğiniz para birimine çevireceğiz. Bu oranlar, uluslararası döviz piyasalarındaki dalgalanmalara göre zaman zaman değişebilir.
  3. Bonus miktarları çeşitli faktörlere göre değişir. Bu miktarlar her zaman Hizmetin Yönlendirme bölümünde belirtilir. Davet edilenler de indirimler, nakit bonuslar veya değişken miktarlarla ödüllendirilebilir. Müşterilerimiz için en iyi çözümleri her zaman arıyoruz, bu yüzden ödül türünü ve miktarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız.

 

4. Bonusunuzu Talep Etme

  1. Bonusunuz kullanılabilir hale geldiğinde, aşağıdaki şekilde talep edebilirsiniz:
 • kişisel detaylarınızla profilinizi doldurmak;
 • Hizmetimizdeki Yönlendirme bölümündeki “Ödülünüzü Talep Edin” bağlantısını takip ederek;
 • kendi banka hesap detaylarınızı gönderme;
  1. Bonusunuzu 30 gün içinde talep etmelisiniz. E-posta iletişimini ve/veya bizden bildirim almayı kabul ettiyseniz, bunu yapma hakkınız olduğunu size bildireceğiz. Bu süre içinde Bonusunuzu talep etmezseniz, artık talep edemezsiniz. Bu durum olduğunda sizi Hizmetimizdeki “Davet” sayfasında bilgilendireceğiz.

 

5. Sorumluluk Sınırlaması

  1. TransferGo, kontrolü dışındaki nedenlerle (dolandırıcılığın beklendiği, şüphelenildiği veya gerçekleştiği durumlar dahil olmak üzere) önceden haber vermeksizin Yönlendirme Programını geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya durdurma hakkını her zaman saklı tutar.
  2. Size makul bir bildirimle Yönlendirme Programını da değiştirebilir veya sonlandırabiliriz. Eğer Yönlendirme Programını sonlandırırsak, aşağıdakileri yapacağız:
 • 4.2 paragrafına tabi olarak, Yönlendirme Programının son tarihinde İngiltere saatiyle 23:59’dan önce hak kazandığınız herhangi bir Bonus’u onurlandırın;
 • Size, Yönlendirme Programının son tarihinde saat 11:59’da sizin için birikmiş olan Bonus talep etme hakkınızın herhangi bir hakkı hakkında bilgi veririz, eğer bizden e-posta iletişimleri ve/veya bildirimleri almayı kabul etmişseniz.
  1. TransferGo, Yönlendirme Programına katılımınız veya Bonusunuzu kabul etmeniz veya kullanmanız sonucunda sizin tarafınızdan karşılanan veya çekilen herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz, bunlar arasında (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) aşağıdakilerden kaynaklanan kayıplar da bulunmaktadır:
 • Yönlendirme Programının herhangi bir ertelenmesi veya iptali, ya da size bir Bonus talep etme hakkınızın bildirilmesinde herhangi bir gecikme;
 • Yönlendirme Programı ile ilgili herhangi bir bildirim, kabul, talep veya diğer belgelerin herhangi bir değişiklik, yetkisiz erişim, hasar, geç teslimat veya teslim edilmemesi;
 • Yönlendirme Programına katılımınız veya Yönlendirme Programı ile ilgili herhangi bir materyali indirme sonucunda sizin veya başka bir kişinin bilgisayarına verilen herhangi bir zarar;
 • herhangi bir üçüncü taraf tedarikçisinin herhangi bir eylemi veya ihmali.
  1. Bu Program Şartları, TransferGo’nun kendi ihmalinin sonucu olarak ölüm, kişisel yaralanma, dolandırıcılık veya dolandırıcılıkla yanıltma gibi durumlar için sorumluluğunu veya yasaların bize sorumluluğumuzu sınırlamamıza veya hariç tutmamıza izin vermediği herhangi bir konu için sorumluluğunu hariç tutmaz.
  2. Tüm vergiler ve diğer idari masraflar referans verenin sorumluluğundadır.

 

6. Kişisel bilgileriniz

  1. Bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın. Gizlilik Politikasının bir kopyası talep üzerine hello@transfergo.com adresinden alınabilir veya şu adrese ziyaret ederek: https://www.transfergo.com/privacy-policy.

 

7. Bağlı Programına Geçiş

  1. Yönlendirme davranışınıza dayanarak, sizi Ortaklık programımıza taşımayı uygun görebiliriz. Eğer bu olursa, size yeterli bildirim yaparız ve revize edilmiş nakit geri ödeme avantajlarınızı belirtiriz.

 

8. Genel

  1. Bu Program Şartlarından herhangi bir hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu hükme bağlanırsa, bu durum diğer hükümlerin tam anlamıyla yürürlükte kalmasını etkilemeyecektir.
  2. Yönlendirme Programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen konu satırında ‘Bir Arkadaşı Davet Et Programı’ yazarak bize hello@transfergo.com adresinden e-posta gönderin.
  3. Yönlendirme Programı şartları İngiliz hukukuna tabi olacak ve katılımcılar, yalnızca İngiliz mahkemelerinin yetkisini kabul eder.
  4. TransferGo, bu Bonus’un ödemesini kendi takdirine bağlı olarak reddetme hakkını saklı tutar.
  5. TransferGo, Bonus’u tamamen kendi takdirine bağlı olarak değiştirme veya geri çekme hakkını saklı tutar.
  6. TransferGo, Referans Programını herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın sonlandırma hakkını saklı tutar.
  7. TransferGo, Program Şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.

 

9. Güncel teklif

Bazı dönemlerde, devam eden programımızın yanı sıra, seçili kullanıcılar için belirli ödüller sunacağız.

Mevcut teklifimiz seçili kullanıcılar için ‘İlk Üç Arkadaş’ teklifidir ve 15/07/2024 00:00’a.


Bu dönem boyunca, ilk üç arkadaşınız size sırasıyla £/€20, £/€30 ve £/€50 kazandırır—toplamda £/€100! Bundan sonraki her arkadaşınız size €22 veya £20 kazandıracak, böylece kazanmaya devam edebilirsiniz.

Nasıl çalışır

 • 0 yönlendirmeniz varsa, tüm ödül yelpazesine hak kazanırsınız:

1. arkadaş £/€20

2. arkadaş £/€30

3. arkadaş £/€50

 • Daha önce 1 referansınız varsa, bu ödüllere hak kazanırsınız:

2. arkadaş £/€30

3. arkadaş £/€50

 • Eğer daha önce 2 referansınız varsa, bu ödüllere hak kazanırsınız:

3. arkadaş £/€50

 • Daha önce 3 veya daha fazla kişiyi yönlendirdiyseniz, bundan sonra yönlendireceğiniz her arkadaşınız için £20/€22 ödül kazanmaya hak kazanırsınız.