TransferGo logo
Para gönder

TransferGo, KOBİ’nize nasıl yardımcı olabilir?

Kendi küçük veya orta ölçekli işletmenizi (KOBİ) yönetmek bazen zorlu olabilir. Covid-19’un yarattığı ekonomik belirsizlik, birçok işletme sahibi için gerginliğe sebep olmakta. TransferGo olarak bu zorlu dönemde elimizden geldiğince, küçük ve orta ölçekli işletmelere ve yeni girişimcilere olabildiğince kolaylık sağlamak istiyoruz.

Transferlerimizin işletmeniz için ne tür kolaylıklar sağlyabileceğini merak mı ediyorsunuz? İşte TransferGo’nun KOBİ’nize yardımcı olabileceği birkaç yol …

İlk transferinizi ücretsiz yapıyoruz

Eğer bir KOBİ sahibiyseniz, muhtemelen denizaşırı tedarikçilere ve serbest çalışanlara düzenli olarak ödeme yapmanız gerekecektir. Size kolay bir başlangıcı mümkün kılmak için ilk transferiniz bizden. Evet, doğru okudunuz. Siz TransferGo’ya kaydolun ve kimliğinizi doğrulayın, biz de size ilk transferinizi ücretsiz yapmanız için bir promosyon kodu gönderelim. Harika, öyle değil mi?

Düşük ücretlerimiz konusunda şeffaflık sunuyoruz

İlk transferinizden sonra, sürekli olarak düşük ücretler ve uygun döviz kurları sunmaya söz veriyoruz. Aslında bankalarla karşılaştırıldığında, TransferGo ile para gönderdiğinizde% 90’a varan oranlarda tasarruf edersiniz. Düzenli olarak birden çok ödeme yapıyorsanız, bu tasarruflar ciddi anlamda artacaktır.

KOBİ toplu ödemelerini basit ve anlaşılır hale getiriyoruz

TransferGo’nun toplu ödeme fonksiyonuyla, 60’tan fazla para biriminde 50 kişiye kadar eş zamanlı ödeme yapabilirsiniz. Bu hizmet, özellikle aynı alıcılara defalarca ödeme yapan bir KOBİ iseniz harika. Tek seferde birden fazla maaşı ödemek için TransferGo hesap sayfanızın üst kısmındaki “Toplu ödemeler” seçeneğini seçin. Ayrıca, birden çok tedarikçi için ödeme yapabilir ve hatta bu ödemeleri muhasebe sisteminizden ihracat ödemeleri olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Transferinizin takibini kolaylaştırıyoruz

Transferinizi yaptıktan sonra, süreç ilerlemesini her adımda takip edebileceksiniz. Bu sadece sizin hayatınızı kolaylaştırmakla, aynı zamanda alıcının parasının nerede olduğunu bilmesine imkan sunar. Sadece bağlantıyı onlarla paylaşarak ve hem siz; hem de gönderdiğiniz kişi ya da kişiler  güncel bilgiye sahip olacak.

Kurumsal düzeyde güvenlik standartlarına göre çalışıyoruz

Tıpkı ticari bir banka gibi, transferlerimiz de güvende ve güvenilirdir. FCA tarafından düzenlenen ve HMRC tarafından denetlenen lisanslı bir yetkili ödeme kuruluşuyuz. Ayrıca, platformumuz kurumsal güvenlik düzeyinde yüksek derecede şifrelenmiştir. Ek olarak, güvenliğiniz için titizlikle planlanmış üye katılım prosedürleri uyguluyoruz.

Özel bir Müşteri Destek ekibimiz var

Ne zaman yardımımıza ihtiyacınız olursa, buradayız. 9 dilde kaliteli destek sunuyoruz. Bize telefon, e-posta, sosyal medya ve çevrimiçi sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin, bize ulaşmak için uzun süre beklemenize de gerek yok. Kaliteli hizmet odaklı ekibimizin ortalama yanıt süresi sadece 13 saniyedir. Tıpkı transferlerimizin hızı gibi müşteri hizmetleri konusunda da hızlı bir hizmet sunuyoruz.

 

______________

Küçük bir işletme ya da KOBİ sahibiyseniz veya serbest çalışıyorsanız, ilk transferinizin keyfini ücretsiz çıkarabilirsiniz. Kolay çevrimiçi para transferleri için şimdi üye olun.

2020-10-23

Uzakları yakına getiriyoruz

Bu ülkelere para gönderin:

Daha iyisini tercih eden 2 milyon kişiye katılın

Ücretsiz kaydolun